MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

29 července, 2017

Čtecí plány na srpen

sobota, července 29, 2017 2 komentáře
V červenci se mi podařilo mé dvě zvolené knihy přečíst, takže mám velikou radost a snad budu mít stejné štěstí i v srpnu. Tentokrát se hodlám pustit do Paní půlnoci a Rudého úsvitu...

Srpen

Splněno  Název knihyAutorPočet stran
-
Paní půlnoci
608
Rudý úsvit 368Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Paní půlnoci tu na mě taky čeká čeká, už od Světu knihy. Ale taky bych ji ráda v srpnu přečetla, tak uvidíme, jak to vyjde. :)

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne