05 května, 2017

Dnes se mi poštěstilo a přišel mi mail kvůli vyzvednutí objednávky. Přes internet jsem si v Levné knize objednala nějaké knihy. Náhodou jsem narazila na Elyonovu zemi, kterou měli celou sérii. To se moc často nestává, tak jsem toho musela využít :-)
Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Včera jsem to koupila přítelové dceři, snad se jí to bude líbit. A uvažuji o tom, že bych si sérii také pořídila :) Děkuji za tip :)

  OdpovědětVymazat
 2. Nádhera :) Proč jsou je LK tak daleko, proč? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to ber pres net, protoze sehnat nektery veci na pobockach je peklo...

   Vymazat
  2. Já se v těch jejich nových stránkách vůbec nevyznám :(

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)