01 prosince, 2016

Měsíc s knihou - listopad

čtvrtek, prosince 01, 2016 19 komentářů
S listopadem jsem velice spokojená. Přečetla jsem sice jen tři knihy, ale dvě z nich byly pěkné baculky. Takže celkové konto přečtených stran mě potěšilo. A na druhou stranu jsem získala mnoho nových kousků do knihovničky, no posuďte sami :-)


Na začátku měsíce proběhla akce u albatrosu s poštovným zdarma. K tomu jsem měla ušetřený slevový kupon ještě ze Světa knih a tak jsem získala dvě knihy (plus mamce Sůl moře) se slevou 25% a nulovou dopravou...Další objednávka dorazila o pár dní později. Tentokrát mi přišly dvě velice očekávané novinky, které byly téměř povinností a navíc jsem si udělala radost a pořídila si nějaké knihy Jane Austen.Jediným recenzním výtiskem na čtení byla Winter. Chvíli trvalo, než ji knihkupectví dostalo do e-shopu, ale podařilo se a hned jeden kousek putoval ke mně. Docela jsem se lekla, když jsem ji rozbalila, protože její šířka je opravdu úctyhodná...Dalším recenzákem, ale trošku jiným, byla kuchařka, kterou jsem získala díky nové spolupráci. Dostala jsem i jeden kousek navíc do soutěže a rozhodně je o co stát...Jako předposlední přírůstek byla kniha z antikvaritátu, Jane Eyre, kterou jsem původně chtěla spíše v novějším vydání, ale nakonec jsem si řekla, proč pro změnu neinvestovat do něčeho staršího :-) A opět omalovánky, které jsem si přála docela dlouho. No řekněte, vánoční omalovánky v tomto období... naprosto ideální...A jako poslední balíček přišel nový díl Skleněného trůnu, který jsem dostala od blogerky z Knižního deníčku. V nejbližší době si ji hodlám přečíst, i když to taky není zrovna hubeňour :-)Celkový počet nových knih: 12 papírových knih, 1 omalovánky

 

Přečtené knihyCelkový počet přečtených stránek: 1624


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Mé knihomolské já

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

19 komentářů:

 1. Krásné shrnutí, mě přišla Královna stínů dnes od Albatrosu, tyyyyyjoooo. Netušila jsem, že je to taková tlusťoška :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné kousky! :) Převážnou většinu mám také v plánu! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné kousky, hned na několik z nich čekám taky. Královnu ohně si určitě musím pořídit, ale zatím jsem ještě nečetla předchozí dva díly, takže na to nijak zvlášť nespěchám. Ovšem na Mechanickou princeznu a Královnu stínů se klepu strašně! :D

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné nové přírůstky a stejně tak i přečtené knihy :) Winter jsem také četla, byla opravdu skvělá :)

  OdpovědětVymazat
 5. Jsem moc ráda, že jsi se svým listopadovým čtenářským výkonem spokojená, Luci, a držím palce na prosinec. Novinky jsou taky skvělé, všechny si je užij. Měj se krásně! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Jů, ta Královna ohně vypadá moc hezky! Já čekám, jestli ji náhodou nedostanu k Vánocům a až podle toho ji budu případně pořizovat. :)
  Jane Austenovou schvaluji! Také jsem si zrovna nedávno pořídila Pýchu a předsudek, i když v angličtině. :)
  Já jsem Winter přečetla už v angličtině, když jsem v létě dočetla Cress, už jsem prostě nemohla čekat. :D Ale časem si ji dokoupím v češtině, ať mám sérii kompletní. :)
  Jako ona je ta Královna stínů tlustá i v té angličtině, ale za boha bych přísahala, že takhle tlustá není. :D Když ji takhle vidím, jsem opravdu hodně zvědavá, jak tlustý bude překlad té páté knihy, ta je totiž ještě delší. :D
  Celkově moc pěkné přírůstky. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyz ony ty mrsky jsou posledni dobou vsechny nejaky vyzrany :-P

   Vymazat
 7. Krásné přírůstky! :)
  Měsíční kroniky chci přečíst co nejdříve, protože do prvního dílu jsem se naprosto zamilovala :)
  Měj se hezky a užij si čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to ti jen schvaluji, snad si to prectes co nejdriv :-)

   Vymazat
 8. Nádherná nadílka :) Radši si nechci představovat, jak dlouhý bude článek po Vánocích :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc ne, na vanoce knihy nedostavam, pokud si o ne vylozene nereknu...

   Vymazat
  2. Tak to je škoda :( Ale zase dostáváš určitě jiné krásné věci :)

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)