02 prosince, 2016

V říjnu mi čtení Doriana Graye vůbec nešlo. Stále jsem těžce před polovinou a snad se mi knihu podaří i někdy dočíst. Přesto jdu dál a zahlasovala jsem na prosinec o Tři mušketýry (listopad jsem kvůli času vynechala). Ti vyhráli a tak doufám, že si najdu chvíli a že mě čtení bude bavit více než kniha předchozí... Nejdřív se pokusím přečíst knihy ze svého plánu a Tři muškětýry bych si nechala až ke konci měsíce :-)Tento projekt vymyslela Kristýna z blogu The Book Talk. Vše funguje především přes goodreads, kde se můžete do skupiny také přidat. Každý měsíc se hlasuje o knihu na měsíc následující a mimo jiné můžete diskutovat o tom, jak daleko jste, jak se vám kniha líbí a podobně.


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Mé knihomolské já

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

  1. Držím nám palce, ať to zvládneme a ať se kniha všem líbí :) Měj se moc hezky a díky za článek :)

    OdpovědětVymazat
  2. Četla jsem je kdysi do školy, ale moc mě neuchvátili. Já na tu klasiku prostě nejsem... :( Snad se ti bude líbit víc.

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)