Rovnou to uvedu na pravou míru. Ano, mám nové knihy, i když jsem říkala, že letos už nic pořizovat nebudu. Neměla jsem to v plánu. Očekávala jsem maximálně přírůstky pod stromeček. Ale... Dostal se mi do ruky slevový kupon na 30%. A pak přišla ještě jedna zpráva, v rámci zaměstaneckých odměn (nebo jak to lépe nazvat), kdy máme možnost slevy na nepotravinový nákup 20%. Takže jsem si nabalila kupičku a šla na pokladnu zjistit co a jak. K mé veliké radosti se slevy sečetly a nakonec jsem to měla za polovinu. Tak to neberte :-D

Tudíž, mými novými knihami jsou tyto kousky, nějaké abych se trochu bála, nějaké k zasmání a taky nesmím zapomenout na oblíbené fantasy...