MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

31 prosince, 2016

Čtecí plány na leden

sobota, prosince 31, 2016 10 komentářů
S novým rokem přichází i spousta nových knih, takže si do svých plánů vždycky rozvrhnu asi jen dvě knihy, abych to celé potom stíhala. Bude to tak jednoduší, zvlášť když pak můžu dostat chuť na úplně jiný žánr...

Leden

Splněno  Název knihyAutorPočet stran
Marcelo ve skutečném světě
304
Černý led 392
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

10 komentářů:

 1. Marcelo mi tak trůní v knihovničce, ale nevím, kdy se k němu dostanu :)

  OdpovědětVymazat
 2. Marcela mám taky a už strašně dlouho si ho chci přečíst, bůhví ale kdy :D Já mám v plánu jako první začít Dívka o půlnoci a zbytek je ve hvězdách chuti :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já těch nepřečtených mám... Musím s tím už něco dělat :-)

   Vymazat
 3. Jé! Moje dvě oblíbené knížky! Marcela si užiješ 100%, Černý led, to se neodvažuju hádat, ale každopádně parádní výběr. :3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Marcela jsem zvědavá a Černý led mám díky tobě :-)

   Vymazat
 4. Abych pravdu řekla, ani jednu knihu neznám, ale držím palce, ať je stihneš přečíst a hlavně ať se ti líbí :)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne