Dneska jsem se vydala do města na antikvariátní trhy. Sice jsem tam viděla pár zajímavých kousků, ale nic, po čem bych vyloženě prahla. Nebo to byly knihy staré a lehce potrhané. Každopádně výběr byl slušný, ale já si penízky šetřím na něco jiného ;-)

A abych to vzala jedním vrzem, jak se říká, tak jsem si zaskočila do Levné knihy. Byla tam spousta lákavých knih, některé jsou tam dlouho a vím o nich. Ale mám smůlu, všechno jsou to série a už dřív jsem se zařekla, že nekompletní si brát nebudu. Pak se dost těžce shání zbylé díly. Ale lákadel bylo dost. Dokonce jsem tam objevila druhý díl z jiné série než je Cizinka od Diany Gabaldon. Kniha byla velká bichle a jen 49 korun. Já jsem nakonec vzala tyto dvě, nebyly drahé, hodnocení není úplně největší, ale zkusím to :-)