MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

30 srpna, 2016

V mojí poslední výhře byl i slevový kupón do fantasyobchod.cz. Tak jsem ho ihned využila. Nechtěla jsem moc utrácet, tak alespoň toto. Placka Harry Pottera, placka a přívěšek Zaklínače a pak ještě přívěšek z Hobita... :-)Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

8 komentářů:

 1. Klíč k Osamělé hoře mám ve velkém od přítele k Vánocům a ty věcičky ze Zaklínače jsou naprosto parádní :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky. Kdybych nevyhrála ten slevový kupon, tak bych se do toho obchodu ani nekoukla :-D

   Smazat
 2. Mne sa tak neskutočne páči ten tvoj nápad s tými príveskami. :-) Asi si budem musieť nejaké poriadiť. Maj sa nádherne. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jj, oživuje mi to knihovnu. Někdo tam má fůru polštářů, hrnku, postaviček a dalších věcí, já mám všude přívěsky :-D

   Smazat
 3. Krásné nové ozdoby! Ty už jich musíš mít! :).

  OdpovědětSmazat
 4. Všechno to vypadá opravdu skvěle :) Za chvíli budeš mít víc knižních ozdob než knih :D

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne