Všechny filmy a seriály jsou hodnoceny po prvním shlédnutí, s odstupem času je samozřejmě možnost, že změním názor ;-) Pokud vás zajímají další mé filmové zkušenosti, můžete  ještě více hodnocení najít na mém účtu Csfd. Seriály, které sleduji najdete i na Edně... Pokud pro mě máte tipy na dobré filmy, neváhejte se podělit ;-)

 poster poster poster
Vampire Academy
Knižní předlohu jsem nečetla, takže hodnotím jen čistě z toho, co jsem viděla. Film nebyl úplně špatný, i když nějaká ta obvyklá trapnost tam rozhodně byla. Navíc to bylo hodně okrájené. V knižní předloze toho muselo být mnohem víc, protože film působil hodně okrájeně. Možná si to někdy přečtu a budu to vidět v jiném obraze...

Moje hodnocení:
 

Deadpool
No, co říct. Efekty byly místy dost bída. Narážky na X-Men a filmový průmysl zbytečné. Některé vtípky příliš tlačily na pilu. Přesto se nedá upřít, že až taková blbina to nebyla. Samozřejmě by méně humoru asi neuškodilo... Takže průměr.

Moje hodnocení:
 


Nejvyšší nabídka
Ze začátku jsem čekala, co se z filmu vyklube. Zhruba první polovina mě docela bavila, pak už to začalo být nudnější a vleklejší. A konec mě hodně překvapil. To je tak asi vše, co dokážu o tomto filmu říct. Žádná sláva, velký hit ani nic podobného...


Moje hodnocení: