MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

12 května, 2016

Tentokrát jsem se pustila do obrázků, které jsem měla rozpracované. Úvodní stránka z Čarovného lesa, úplně obyčejný obrázek. A pak dvoustranu z Tajné zahrady. Levá strana je udělaná fixami a prostor mezi květinami jsem vyplnila černou. Květy nejsou vymalované. Pravá strana je dělaná fixami, ale vymalovaná pastelkami... Byla to docela fuška, protože jsem netušila, že to dá takovou práci. Jako další jsem vymalovala v Čarovném lese obrázek s obří houbou... No prostě jsem malovala ve velkém :-)

Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne