MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

25 dubna, 2016

Knižní přírůstky #89

pondělí, dubna 25, 2016 5 komentářů
Právě jsem se vrátila z knihkupectví s těmito knihami. Moc jsem se na ně těšila, akorát ta tloušťka, to je něco... Knihy jsem měla na voucher a pan prodavač ještě na mě s úsměvem zkoušel, jestli si to nechci rozmyslet a ještě si na tu pěknou slevu něco vzít. Jsem mu řekla, že bych toho chtěla moc. Prý to vůbec nevadí. Takhle bychom se tam mohli chechtat do večera :-DPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

5 komentářů:

 1. Na Dědičku ohně si brousím zuby nehty, miluju tuto sérii! :)

  xxx
  dream-little-dream.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U prvního dílu jsem si nebyla jistá, ale pak se to pěkně rozjelo...

   Vymazat
 2. Moc hezký výběr, budu se těšit na recenzi na Tažení do Tearlingu! Přeji pěkný večer :)

  OdpovědětVymazat
 3. Knihy vypadají jednoduše k sežrání... tedy k přečtení :)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne