MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

25 dubna, 2016

Včera byl poslední den a tím i poslední možnost zúčastnit se soutěže. Podmínkou byl váš názor na blog. Nedávno jsem měla prvních sto lajků na facebooku a víc jak třicet tisíc návštěv na blogu. Jako poděkování jsem zvolila tuto soutěž. Většina z vás mi psala jako jediné negativum počet článků na mém blogu. Budu tedy doufat, že jste se změnami spokojení, protože jsem to opravdu hodně pokrátila. Chci vám tím i poděkovat za vaše názory, protože když člověk něco buduje, potřebuje k tomu i odezvu, aby věděl, kterým směrem se dát... Vůbec se nebojte mi psát i záporné komentáře. Je to jako s recenzemi na knihy, i špatná recenze je recenze. Takže ještě jednou děkuji a teď k tomu vítězi...

Soutěžilo se o tyto 'drobnosti'. Snad tedy bude vítěž spokojený...

Zúčastnilo se jen osm lidí, takže šance byly docela vysoké. A vyhrává komentář s číslem...


Kristýna Kaderová


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87