MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

17 března, 2016

Knižní přírůstky #85

čtvrtek, března 17, 2016 7 komentářů
Dnešní pošta vyřízená a já mám zásilku doma. Ondro, tvoje kniha je už u mě v knihovničce, tak snad ji zvládnu :-P, ve čtečce jsem četla ukázku a bylo to dost slibné :-)Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

7 komentářů:

 1. Urban Games začínají plnit blogy a já se nemůžu nabažit autorova precizního přístupu k propagaci knihy :) Fakt mě baví. Doufám, že i kniha bude dobrá, přeji příjemné čtení a těším se na recenzi :)
  Hezký čtvrtek :)

  OdpovědětSmazat
 2. O Urban games jsem už slyšela a usoudila, že ji potřebuji :)

  OdpovědětSmazat
 3. Kniha vypadá zajímavě, jsem zvědavá na ohlasy :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne