MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

31 března, 2016

Filmová očekávání #38

čtvrtek, března 31, 2016 7 komentářů
Filmy, které se chystají do kin zaujaly mě buď svým obsahem, hereckým obsazením nebo dalšími detaily... A co vy, máte nějaký další tip?

To bude ale Marvel sezona. Podařilo se mi najít další filmy, které jsem si jaksi pozapomněla přidat na seznam. Už se těším, rozhodně je nesmím vynechat...

Jedná se o další filmy zapadající do marvel universa. A jelikož sleduju každý z nich včetně seriálů, musím vidět i tyto, aby mi nějaké detaily neutekly...Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

7 komentářů:

 1. Marvel Universe taky zbožňuji a všech filmů se nemohu dočkat. Zvláště na Ragnarok se velice těším a jsem zvědavá, jak to tvůrci vymysleli. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Takže jsem asi jediná, kdo neviděl snad ani jeden Marvel film. :DD

  xxx
  dream-little-dream.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Najviac sa samozrejme teším na ďalších Avengerov, ale to je ešte ďaleko. Pre teraz budem viac ako spokojná, keď konečne príde čas na Civil War.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To já taky, i když mě trochu děsí to, o co tam půjde...

   Vymazat
 4. Netřeba říkat, že je chci vidět všechny... nejvíc se těším asi na Thora a Avengers :)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne