MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

22 února, 2016

Filmy, které se chystají do kin zaujaly mě buď svým obsahem, hereckým obsazením nebo dalšími detaily... A co vy, máte nějaký další tip?


Zrovna před pár dny jsem si uvědomila, že jsem si letos ještě neprohlížela plán kinopremiér. Vždycky k začátku nového roku si ho zkouknu a napíšu si zajímavé kousky. Některé jsem tu už uvedla dříve, tady jsou ale další filmy, které bych chtěla vidět...

Než jsem tě poznala 

Knihu znám pouze od vidění a číst ji zatím v plánu nemám. Nejsem vyloženě na nějaké romanťárny, ale zaujalo mě herecké obsazení, které má své 'velké slovo'.

Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti 

Posledního supermana jsem viděla, ale nedá se říct, že bych byla vyloženě nadšením bez sebe. Otázkou je, co nás čeká zde. Ale pravděpodobně film risknu kvůli Henrymu (je na co koukat :-D)

Sousedi 2

Viděli jste první díl? Komedii o 'válce' mezi dovádějícími vysokoškoláky a novopečenými rodiči o chvíli klidu? Nedá se říct, že by jednička byla vyloženě blbá. Jako nasmála jsem se docela dost. Ale je to zase jeden z těch filmů, na které kouknu ze zvědavosti. Poslední dobou mám pocit, že převládají tyto typy filmů. Na pořádné pecky asi není místo...

Krotitelé duchů 

Film, který znám už z dětství. Tenkrát to byl hit a rozhodně povedený. Komedie jako vyšitá. Vždycky se mi to líbilo, byla to pěkná sranda. Takže jsem zvědavá i na nový počin, který následuje snad po třiceti letech. Uvidíme, jak moc to zkazí.

Jason Bourne 

Bourneovky mám ráda. Jsou to filmy, kdy se nic extra nepřehání, žádné super výbuchy, žádní nepřemožitelní hrdinové.V mých očích je to přesně ten pravý počin, který působí více než dost reálně. Zatím jsem byla se všemi díly spokojená, dokonce i s Bourne Legacy. Takže mě určitě zajímá i ten nejnovější...


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne