MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

14 ledna, 2016

A mám hotovo. Ve skutečnosti to pozadí nevypadá tak blbě :-D Ale vyšlo to téměř podle mých představ. Chtěla jsem domek v reálných barvách dřeva, plus pozadí jako západ slunce. Tak snad to je i tak vidět :-P


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

7 komentářů:

 1. Mě se to líbí :) I to pozadí je pěkné :) Ale nejhezčí jsou asi klece :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :-) Snažila jsem se udělat aspoň klece pestré...

   Smazat
 2. Odpovědi
  1. Děkuji. Sbírám inspirace, sice nejsem na takové úrovni jako většina těch zdrojů, ale tohle bylo chvilkové vnuknutí nápadu :-)

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87