Opět jsem si pěkně zavzpomínala. Oprášila jsem spoustu detailů, které se ve filmu nevyskytly a díky tomu jsem jich také hromadu vypustila z hlavy. Nad některými jsem se jen usmívala a říkala si, jak mi to ve filmech chybí. Uvědomila jsem si i to, kolik dialogů, které původně říkal Ron, připadlo ve filmu Hermioně a díky tomu Ron vypadal dost uboze a hloupě. Ale jak už jsem říkala dřív, Harryho beru prostě zvlášť jako film a zvlášť jako knihu. Jakoby neměli nic společného :-) Každopádně moje nadšení pro tento svět mě neopustilo :-D

Takže hurá na třetí díl a pustit si k tomu nejlépe soundtracky přímo z daného filmu :-P A co vy? Zapojili jste se do projektu? Co jste si vybrali ke čtení?




Fotky mého postupu: