MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

08 listopadu, 2015

Opět jsem si pěkně zavzpomínala. Oprášila jsem spoustu detailů, které se ve filmu nevyskytly a díky tomu jsem jich také hromadu vypustila z hlavy. Nad některými jsem se jen usmívala a říkala si, jak mi to ve filmech chybí. Uvědomila jsem si i to, kolik dialogů, které původně říkal Ron, připadlo ve filmu Hermioně a díky tomu Ron vypadal dost uboze a hloupě. Ale jak už jsem říkala dřív, Harryho beru prostě zvlášť jako film a zvlášť jako knihu. Jakoby neměli nic společného :-) Každopádně moje nadšení pro tento svět mě neopustilo :-D

Takže hurá na třetí díl a pustit si k tomu nejlépe soundtracky přímo z daného filmu :-P A co vy? Zapojili jste se do projektu? Co jste si vybrali ke čtení?
Fotky mého postupu:Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

1 komentář:

  1. Tak ti gratuluji k dočtení :) Já se zrovna chystám pustit do pátého dílu :)

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne