MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

22 listopadu, 2015

poster
No, velké zklamání. A to jsem doufala, že některé kritiky nebudou pravdivé. Ale většinu filmu se jen mluvilo a hrálo se na emotivní struny. Akce sice byla, ale málo. Katniss na mě působila jako strašný slaboch. Pro mě to byla nuda a film se stal nejslabším z celé série. A to mě hodně mrzí, protože jsem se na to tak těšila. Velká část závěru mohla být vynechána, nemuselo tam být přece všechno, od toho je to film. Spíš se to mělo více věnovat samotnému odboji nebo léčbě Peety... No nevím, tohle byl velký propad... :-(

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Já jdu do kina na Hunger games zitra s kamarádkou, tak snad to pro mě nebude takové zklamání.. :)

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne