08 srpna, 2015

stopnuto cz nakladatelstvím

Tuto knihu jsem vyhrála v soutěži. Nejdřív jsem se nějak neměla k jejímu přečtení. Ale nakonec jsem si ji vzala a slupla jako malinu. Opravdu skvělá kniha, která mě dokonale nadchla a teď s očekáváním jen vyhlížím pokračování, které zatím není... Recenzi si můžete přečíst v tomto článku...

Noční strážci

  • Nespavost  
  • Paranoia
  • ManiaSdílení článku:

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Kniha vyzerá dobre a potešil ma aj tvoj dobrý názor na knihu . Určite si ju musím prečítať :)

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)