08 srpna, 2015

V této soutěži, která trvala měsíc a připravila jsem ji k příležitosti třetích blogových narozenin, skončila včerejším dnem. Zúčastnilo se celkem 25 lidí, což není zrovna moc. Každopádně mě potěšily vzkazy, které mi někteří zanechali. Udělala jsem si i malý průzkum. Například, že většina lidí čte nejraději v posteli nebo v křesle. Že je vás opravdu spousta ve věku mezi 21-30, nejoblíbenějším žánrem bylo fantasy a mnoho dalšího.
 
Takže vám moc děkuji za pochvaly i kritiku. Moc jste mě potěšili. Jsem ráda i za tu malou účast, že vůbec někdo přišel :-D A teď k losování... (nedivte se, že začínám od čísla tři, první řádek jsou nadpisy sloupců a druhý vždycky testuji, že formulář funguje :-P)Výherce bude informován e-mailem a má 48 hodin na to, aby se ozval. Jinak losuji dál...


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Mé knihomolské já

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)