MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

29 srpna, 2015

Opět další maraton. Ale tentokrát, nejenže všichni spolu čteme dlouho nečtené, ale je tu i malá výzva pro zájemce...Já se pokusím přidat. Zatím jsem se nerozhodla, jakou knihu vezmu do ruky. Mám jich víc, na které se chystám, takže to nechám asi na náhodě, co zrovna chytnu... Takže... hodně štěstí všem :-)


Projekt pořádá  Terra...
Takže shrnutí: začátek 30. srpna 2015 přesně po půlnoci
pauzy na spaní a jídlo jsou dobrovolné XD
událost na fb najdete na stránce 24hodinový Read-a-thon


Edit: Mám vybráno :-)
 


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne