MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

14 června, 2015

V práci se nám blíží čas inventury a s tím i spousta práce a počítání. Dneska už jsem toho měla docela plný kecky, tak jsem utekla o něco dřív. Venku je vedro na padnutí, nad barákem mrak černý jak noc, opět hřmí až všechno duní a ani kapka ;-( To je děs...
 
No, ale když už jsem utekla, musím využít toho času navíc. Na balkonech mám rolety, které už mají jaksi nepoužitelné šňůry, všechny se pěkně potrhaly, tak je musím vyměnit. Koupila jsem si prádelní šňůry a ty dám místo těch starých. Jsou pogumované, tak snad něco vydrží. Navíc jsem se tak strašně navnadila tím krásným balkonem z předchozího příspěvku, že jdu dělat pořádek. Vyhážu co tam nechci a udělám si to tam pěkné. Navíc bych mohla umýt balkonové zasklení, ať pořádně vidím ven, že :-P

A další práce mě ještě čeká. Achjo, člověk aby pořád něco uklízel... Připadám si jak v nějakém kolotoči. Do práce, nakoupit, uklidit, vyprat, spát a zase odznova... :-D Dneska mám ale ještě v plánu udělat každonedělní shrnutí, sepsat, co se událo za tento týden. A pak se uvidí.

Ale teď se musím nabaštit a začít makat. Při troše štěstí se za pár hodin zase ozvu :-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne