MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

13 května, 2015

Projekt pořádá Syki

JarniDumani2 
Zbožňujete některé knihy natolik, že sbíráte s jejich tématikou naprosto cokoliv? Záložky, placky, plakáty… a když mají filmovou adaptaci, fotky, postavičky, klíčenky, vlajky, hračky, společenské hry. Co všechno jste schopní a ochotní si pořídit? Co všechno doma máte a po čem ve skrytu duše toužíte?

Knižních suvenýrů opravdu moc nemám. Mám akorát pár knižních záložek, prstýnek z chirurgické oceli z Pána prstenů (i s písmem :-D), pak jsem například dostala bubble head Bilba z Hobita. Možná ještě něco, ale momentálně si nemůžu vzpomenout.

Každopádně to chci napravit. Například v shopu Knižního vesmíru už mám pár věcí vyhlídnutých. Mimo to i v jiných obchodech je spousta krásných věcí. Jen je problém sehnat penízky, ale to určitě zná spousta z vás :-D

Pokud bych si měla vybírat podle druhu suvenýru, tak třeba mě vůbec nebere sbírat plakáty, postavičky a podobné věci. Raději mám knižní záložky a to takové, aby byly tematické, aby každá kmiha mohla mít svoji vlastní záložku. Dále mě lákají placky, medailonky a tak dále. Vytvořila jsem si na to i speciální projekt Knihomolský wishlist. Tam si píšu, které věci bych si ráda někdy v budoucnu koupila.

Zatím z toho nemám velkou mánii a to je dobře, díky tomu si můžu dovolit knížky. A jak jste na tom vy?


Jeden prsten stříbrný (nerez)

Edit: Přidám tři odkazy, kde se nachází nějaké pěkné suvenýry z příběhů knih a filmů :-)Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne