MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

23 března, 2015

Knižní přírůstky #29

pondělí, března 23, 2015 2 komentáře
Dnešní pochůzka na úřadě byla neúspěšná. Zbytečně jsem vstávala o svém volném dnu. Což mě docela naštvalo. A abych si tu náladu aspoň trochu vylepšila, vybrala jsem doma své zlaté prasátko a šla jsem do Dobrovského využít slevový kupon. Chodila jsem mezi regály docela dlouho a přemýšlela, co si vlastně vzít. Těch možností je tolik, ale financí už méně :-D  No nakonec to vyhrály tyto tři kousky :-) Už se na ně těším...


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne