MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

12 února, 2015

Jelikož se blog přestěhoval, musím si tohle tak nějak sepsat, abych měla v budoucnu na co koukat. Takový historický přehled, jak jsem na tom byla na začátku a pak třeba za pár měsíců nebo za rok :-P No uvidíme. Každopádně jste zlatí a já vám moc děkuji :-)

Facebook - 39 followers
Google+ - 7 followers
Pinterest - 7 followers
Instagram - 32 followers
Bloglovin - 3 followers
Ask.fm - 2 followers


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Už jsem taky párkrát uvažovala nad tím, že se přestěhuju na blogspot.. Máš nádherný design :) Doufám, že ti to bude na blogspotu vyhovovat, vypadá to tu fakt skvěle :)

    OdpovědětSmazat
  2. dekuji, ja nad tim bojovala skoro rok... a jeste to nemam hotove, ale zatim nelituji, bude sice tezke se adaptovat, ale je tu takova spousta moznosti... :-)

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne