MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

12 února, 2015

Akce a soutěže #176

čtvrtek, února 12, 2015 čeká na komentář

Velká Valentýnská akce u Albatrosu

Na Albatrosmedia.cz jsme jen pro vás připravili valentýnské knižní pokušení - SLEVU 25 % NA VŠECHNY KNIHY a POŠTOVNÉ ZDARMA k nákupu nad 500 Kč.
Kód slevového kupónu: 9957854495
Platnost slevového kupónu: 12. 2. - 14. 2. 2015

Vyberte si ještě dnes svoje knižní valentýnské potěšení na Albatrosmedia.cz!
Nabídka je platná v termínu 12. 2. - 14. 2. 2015 pouze v internetovém obchodu www.albatrosmedia.cz na objednávky nad 500 Kč. Sleva je poskytována z běžné ceny knih a není možné ji kombinovat s jinými poskytovanými slevami.
E-knihy z Baronetu za polovinu u Palmknih... Tady je najdete: http://www.palmknihy.cz/akce-a-sle…/baronet-za-polovinu.html


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87