MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

28 února, 2015

Za únor nebylo to množství knih takové, jako za první měsíc roku. To jsem se po pravdě hodně rozjela. Takže za druhý měsíc to byly spíš nejrůznější výhry ze soutěží a recenzní e-kniha...

Takže jako první je tu recenzní e-kniha Žena v černém: Anděl smrti, kterou jsem si zvolila z vybraného seznamu. Bylo to asi tak jediné, co se mi zamlouvalo. A taky zase po delší době změna od žánrů sci-fi a fantasy.


Dál už následují tři výhry ze soutěží... Obraz Doriana Graye, na který se moc těším, Pekáč buchet, který jsem kdysi měla jako výhru ve své soutěži, takže se mi v podstatě vrátil :-P


Hrana rozkoše. Což není zrovna typ čtení pro mě... Ale dostala jsem i dvě záložky :-)


No a nakonec jsem vyhrála Templářské tajemství a opravdu velkou hromádku knižních záložek. Což mě opravdu překvapilo. A navíc ještě moc pěknou vizitku, což mě nikdy nepřestane udivovat, jak někteří do svých blogů investují nejen časem, ale i tím, že mají svoje vizitky, záložky, odznáčky a mnoho dalšího :-)


Celkový počet: 4 papírové knihy, 1 e-kniha

Přečtené knihy Celkový počet přečtených stránek: 1496


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Gratuluju k výhrám :) Mě nejvíc zaujala ta Žena v černém..

    OdpovědětSmazat
  2. Templářské tajemství vypadá fakt skvěle. :)

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87