MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

28 února, 2015

Včerejším dnem skončil tento projekt týkající se knižní série Nástroje smrti autorky Cassandry Clare. Popravdě to uteklo jako voda a vůbec mi to nepřipadá, že vše začalo v listopadu minulého roku... Většinu knih už jsem měla přečtenou před začátkem projektu. Takže jsem jen 'oprášila' staré recenze. A ty byly fakticky hrozné, protože jsem je psala v době, kdy jsem teprve začínala blogovat a psát. Rozumějte, psala jsem hrozný bláboly... Takže v rámci projektu jsem v podstatě přečetla jen poslední díl :-D

Ale zpět k projektu, tady je malé shnrnutí...


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne