MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

23 listopadu, 2014

Shrnutí týdne #19

neděle, listopadu 23, 2014 čeká na komentář
Byla jsem nominována do jednoho knižního TAGu. Odpověděla jsem na něj, nominovala další blogaře a taky jsem vymyslela jeden. Zatím mi nikdo nenapsal, tak si ho nikdo asi nesepsal...

Navštívila jsem kino a viděla jsem Hunger Games Mockingjay I :-) Můžu říct, že se těším na konečný film, doufám, že bude nejlepší...

A poslední věc, našla jsem na internetu odkaz na eshop pro knihomoly. Zatím je krátce po spuštění, takže není až tak zaplněný, ale já ho rozhodně budu sledovat :-)

A taky připomínám probíhající soutěž. Jsme téměř u konce...Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne