28 září, 2017

Láká vás cestování časem? Tak už nehledejte, tady jedno máte. S trochou té romance, hodně napětí a neustálé problémy na každém rohu. Jde o duologii, která se opravdu povedla :-) Já jsem se čtením byla velice spokojená...

Recenze: Pasažérka | Cestovatelka
 

Pasažérka

 • Pasažérka  
 • Cestovatelka


Sdílení článku:

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Zatím jsem nečetla, ale obě knihy vypadají velmi zajímavě a mají nádherné obálky. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. me to hrozne bavilo, pokud jsi cetla Drahokamy Kerstin Gier, je to docela podobne :-)

   Vymazat
 2. Taky jsem nečetla, ale obálky jsou super :)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)