MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

17 června, 2014

Pro zpestření blogu jsem se rozhodla zkusit projekty, kterých se účastní i jiné blogy. Jako první jsem zvolila Kouzelnou knihovničku, na kterou jsem narazila u Ells.

"Tento projekt má na svědomí Abyss" - o projektu

Ukážu vám teda svoji knihovnu. Je malinká, přírůstků moc není. Některé knihy jsou staré a mám je jen proto, že mi bylo líto je vyhodit... Nemám ani všechno přečtené a víceméně knihy ani nijak speciálně neskládám, jako například podle autorů, barev apod. Hlavní je pro mě mít celou knižní sérii pohromadě a pak už mi na tom moc nezáleží... :-)

Nejdříve mix knížek, knižních průvodců a starých kousků...
Pár oblíbených knížek, jinak nic moc zajímavého (hlavně u těch starých knih)...


A pak ty novější, série Harry Potter, Pán prstenů, Povstalecká Trilogie, Hunger Games a spousta dalších...
Tyhle jsou preferovanější :-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87