MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

18 ledna, 2014

Dnešní den

sobota, ledna 18, 2014 čeká na komentář

Tak jsme se konečně dokopali a šli jsme do muzea. Byla tam výstava egyptských památek ze soukromé sbírky jednoho Habsburka. Docela dost jsem se těšila. Bylo to pěkné, ale předpokládala jsem, že to bude veliké. Artefaktů ale bylo pomálu. Měli jsme to projité asi za půl hodinky. Ale i tak jsem ráda, že jsme na to koukli. Líbilo se mi to. Byly tam nějaké sarkofágy, mumie lidí i zvířat a kanopy a jiné věci... Ve zbývajícím čase jsme si rovnou prošli celé muzeum, kde byly i zkameněliny a jiné exponáty.
 
A pak jsme si zašli na večeři, na grilovaná křidélka. A dostala jsem už předem dárky k narozeninám. Samozřejmě knihu. Teda je to komplet, takže spíš jakoby tři knihy. A když s knihou pohybuji, je to jakoby ty plameny hořely :-) A taky něco na mls a překvapení dne. Figurku Bilba Pytlíka z Hobita a Pána prstenů. A má kývací hlavu! :-D Parádní...Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne