MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

15 prosince, 2013

Dnes jsem si vyzkoušela novou funkci. A to je odesílání dokumentů pomocí Calibre, ale ne přes kabel. Přesněji řečeno emailem. Díky této funkci si můžete zasílat knihy, jakékoli jiné dokumenty, uložené obsahy stránek nebo RSS kanály.


Můj návod.

Kopírovat se zdrojem!


Zvolíme -> (pokud nemáte na hlavní liště, tak nastavíte v Předvolby -> Panel nástrojů)Po zadání všech parametrů klikneme na Otestovat email. Pokud vše proběhne jak má (což se mi podařilo na několikátý pokus, než jsem vypilovala všechna tato nastavení, tak doufám, že vám se to povede na poprvé), napíše se, že email byl úspěšně odeslán.


Vše je teď připraveno. Stačí si jen vybrat nějaký dokument a vyzkoušet to. Doporučuji jako první zkusit nějaký malý, ať nečekáte na výsledek dlouho...Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne