MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

15 prosince, 2013

Jako testovací stránku jsem si vybrala idnes.cz. Na stránce úplně dole jsem si našla RSS kanál. A vyberu si například Zprávy...

Můj návod.

Kopírovat se zdrojem!


Otevřeme Stáhnout zprávy - Přidat vlastní zdroj zpráv (pokud nemáte na hlavní liště, tak nastavíte v Předvolby -> Panel nástrojů) a v okně nastavíme toto:


A klikneme na Přidat zdroj. Nastavíme Název zdroje v horní čísti okna a klikneme vlevo na Přidat/aktualizovat zdroj. Takže vlevo budete mít název uživatelského zdroje a vpravo název zdroje z internetu.


A okno zavřeme (nevím proč, ale i když si všechno uložím, stále to hlásí, jestli chci opustit okno bez uložení. Tak dám ano. Nastavení zůstane a může se pokračovat dál. Budete už muset vyzkoušet sami, co vám to udělá). Klikneme na tlačítko


Klikněte na Stáhnout teď, abyste zjistili, zda vám to funguje. Můžete si nastavit i automatické stahování. Všimněte si však poznámky, že pro funkční plánování musíte mít calibre puštěné. Po stažení budete mít mobi soubor, který si můžete do čtečky poslat přes kabel nebo použít email.


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne