MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

11 května, 2013

Recenze: Rajknih.cz

sobota, května 11, 2013 čeká na komentář
Rajknih.cz sice nějakým způsobem spolupracuje s ebuxem, nejsem si sice jistá jak, ale jsou nějak propojení, mají i stejné akce apod. To se týče i možnosti čtení na wooky čtečkách a tím, že si knihy nemůžete stáhnout do počítače. Ale mimo to je Rajknih lépe graficky zpracovaná stránka (aspoň pro mě). A zejména je lepší co se týče Kindlu. Můžete si totiž na této stránce vyfiltrovat knihy, které jsou jen pro Kindle, což ebux neumí. Nyní mají v menu nově ikonku . Po jejím kliknutí se vám zobrazí seznam všech knih, které jsou vhodné pro Kindle. Ty si můžete poslat do čtečky, ze které už daný soubor vytáhnete. U ostatních knih stále platí, že si je do počítače neuložíte...

Moje hodnocení:

A jaké máte zkušenosti vy s obchody s elektronickými knihami?


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87