MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

01 dubna, 2013

Recenze: eReading.cz

pondělí, dubna 01, 2013 čeká na komentář

Už jsem vyzkoušela dva internetové obchody na nákup elektronických knih. V prvním obchodě - eReading.cz - jsem byla opravdu spokojená. Stránka vypadá velice hezky. Je přehledná a lákavá. Nejvíce mi vyhovuje možnost filtrace knih, tedy to, že se mi ukáží jen knihy vhodné pro kindle. Tím jsem byla nadšená. Dále je tu možnost nabít kredit. Takže pak můžete kupovat knihy a nemusíte čekat jen na bankovní převod. Je tu sice i možnost uplatnit kupon, ale jak jsem se v obchodě dozvěděla, tyto kupony lze sehnat jen na slevomatu a podobných, kde jsou bohužel možná tak jednou do roka. Zakoupenou knihu najdu v eknihovně přímo na jejich stránkách a je ke stažení v pdf, mobi nebo epub nebo si ji můžu nechat poslat rovnou do čtečky...

Moje hodnocení:


A jaké máte zkušenosti vy s obchody s elektronickými knihami?Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne