21 října, 2015

Knižní přírůstky #60

středa, října 21, 2015 4 komentáře
Dneska jsem si vyzvedla nové kousky. Konečně mám kompletní Drahokamy v pevné vazbě (to byl ale boj). A ještě jednu radost mám, Vidořád na recenzi ještě před vydáním :-P Juchů....
Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Všechny moc pěkné! A ani jednu knihu jsem nečetla :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahokamy zatim prectene nemam, pustila jsem se do Vidoradu... :-)

   Vymazat
 2. Drahokamy jsem četla už asi před rokem a naprosto jsem si je zamilovala, je to opravdu skvělá trilogie :) Někdy si ji musím přečíst znovu :)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)