MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

12 září, 2022

Podzim s Harry Potterem

pondělí, září 12, 2022 2 komentáře

Tak jako jsem se pokoušela v létě skrz osobní knižní výzvu přečíst knihy s tematikou Sherlocka Holmese, tak i na podzim chystám něco podobného. Tentokrát jde ale o re-reading Harry Pottera. Toho jsem si totiž začátkem roku pořídila v nové krásné vazbě a tak by bylo škoda, kdybych to ani jednou neotevřela... :-)

Tentokrát to mám rozdělené podle dílů a na každý z nich jsem si vyhradila 14 dní. Aby byl čas na cokoli dalšího a nemusela jsem se stresovat s tím, že nestíhám. Už se moc těším a opět, kdo se přidá, je vítán :-D.

26.9. - 9.10. Kámen mudrců
10.10. - 23.10. Tajemná komnata
24.10. - 6.11. Vězeň z Azkabanu
7.11. - 20.11. Ohnivý pohár
21.11. - 4.12. Fénixův řád
5.12. - 18.12. Princ dvojí krve
19.12. - 31.12. Relikvie smrti

 #podzimsharrypotterem

 Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. To je super nápad :D Sice nemám knížky u sebe, ale Harryho jsem nečetla ani nepamtuju :D Mohla by to být super oddchová výzva :D

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne