MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

29 října, 2020

Objevila jsem... Luke Evans

čtvrtek, října 29, 2020 3 komentáře


O tom, že spousta filmových celebrit se dá i na hudební branži (případně v opačném pořadí) snad nemusím mluvit. Spousta z nich má prostě talent na obojí, tak proč ne. Velkým překvapením ale pro mě bylo, když jsem nedávno narazila na Luka Evanse, kterého znáte například z Hobita či Drákuly... No, má krásný hlas... :-)

Máte nějakou oblíbenou celebritu, která se věnuje filmu i hudbě?


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

3 komentáře:

 1. To, že zpívá vím díky filmu Kráska a zvíře, kde ztvárnil Gastona. Souhlasím, že hlas má příjemný. :) Tyhle písničky neznám, ale pustím si je a uvidíme... :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jojo, ale to bylo ve filmu, to zpívá spousta herců, ale nemají to jako vedlejšák :-D

   Smazat
 2. Jsem taktéž příjemně překvapená :-)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne