MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

13 ledna, 2020

Už nějakou dobu sleduji tento kanál a mám ho i ve výběrech. Pokud rádi posloucháte filmové soundtracky a instrumentální hudbu, je tohle to pravé ořechové i pro vás. Docela často si vybírám playlisty i ke čtení knížek. Hodí se především asi na fantasy, i když není tomu tak vždycky. Je to opravdu výborná kulisa, která neruší :-)

Pandora Journey

některé z mých oblíbených...


a mnoho dalších....


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

8 komentářů:

 1. Skvělý tip :) Musím říct, že loni jsem celkem soundtrackům a instrumentální hudbě přišla na chuť :) Začala jsem poslouchat soundtracky ke hře o trůny, pak pán prstenů a teď hledám něco nového :) Hodně dobře se u toho totiž píše :D

  OdpovědětSmazat
 2. Děkuji za tip. Něco určitě vyzkouším.. :)

  OdpovědětSmazat
 3. Wow, tak to je opravdu nádhera! Díky za zajímavý tip, už se těším, až bude příležitost si to k nějaké činnosti pustit. :)

  OdpovědětSmazat
 4. Také ráda poslouchám a narazila jsem na kanál poměrně nedávno. Většinou se vždy trefí do nálady a mnohdy krásně doladí atmosféru ke čtení :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87