MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

25 ledna, 2020

Minule jsem vás odkazovala na kanál Pandora Journey, kde najdete spoustu instrumentální hudby. A článek se vám docela líbil. V daném případě jde o jakési vytváření mix playlistů nejrůznějších skladeb. A mezi nimi se vyskytovaly i melodie od skladatele Ivana Torrenta, kterého jsem si dost oblíbila. Jeho hudba je opravdu suprová. Takže proto dnes sdílím přímo jeho kanál, kde najdete jednotlivé tracky...

nebo si můžete poslechnout dvě alba

Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Velmi pěkné.

    Manžel teď doma pouští soundtrack ze Zaklínače :D Jak tedy ale ze seriálu tak i z hry a super !!

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne