MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

19 prosince, 2019

2019 | Maggie

čtvrtek, prosince 19, 2019 6 komentářů
Čas letí neuvěřitelnou rychlostí. Za chvíli bude Maggie už deset let. A tak je lepší fotit každou blbinu a mít nějakou vzpomínku, až to bude potřeba. Obvykle jde o nějaké momentky, které mě rozesmály, ale ne vždycky se mi podařilo to zachytit včas, protože to moje nezbedlo prostě chvíli nevydrží v klidu... :-)

Počet fotografií: 53Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Maggie je co za rasu? :) Je strašně krásná <3

  OdpovědětSmazat
 2. To je beruška! ^^ Taky se snažím fotit naše zvířátka, co to jde. Přítelově kočce je už patnáct a prý se teď na podzim zase trochu zhoršila... je to vždycky takový smutný.. Nicméně krásné fotky a určitě foť a zachycuj všechny ty hezké vzpomínky i nadále! :)

  OdpovědětSmazat
 3. Roztomiloučké. Jedna fotka hezčí než druhá. :) Jak ji dokážeš takhle pěkně vyfotit? Ta naše se nerada fotí a vždycky se otočí nebo odejde dřív, než ji stihnu zdokumentovat. :))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. právě že se nenechá, obvykle ji vyfotím, když leží poblíž nebo přímo na mě... a jinak se jaksi pokouším fotit spícího psa, ale ona to vždycky vytuší a otevře oči... :-D

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87