MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

03 září, 2019

Mám sice doma nachystanou hromádku záložek, které jsem tvořila, ale ty ještě čekají na vydání knih. Tentokrát tedy mám jen jednu a to na poslední díl Skleněného trůnu. Obrázek jsem našla na d-artu, je moc pěkný, temný a tak. V konečném výsledku vyšel i na papíře docela tmavo, ale to je spíš tiskárnou.
V těchto článcích najdete mnou vyrobené záložky, které tvořím hlavně pro sebe, ale dávám je k dispozici i vám. Nejčastěji jde o výřezy obálek českých či původních, sem tam využiji tvorby jiných lidí, obrázků z googlu či pinterestu. Na obrázcích si upravuji tvary, barvy, rozložení jednotlivých prvků nebo kombinuji více obrázků do sebe. Neoznačuji se tedy přímo a výhradně za jejich autora, jen z nich tvořím záložky. Také se tu mohou, v rámci štítku Kniha a její záložka, objevit kousky, které jsem si koupila, vyhrála nebo prostě dostala. Na konci článku najdete fotky mých knih, ke kterým si tyto záložky tvořím...

zdrojPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

5 komentářů:

  1. Další krásná záložka, i když tentokrát působí na můj vkus trochu moc temně. :)

    OdpovědětSmazat
  2. Záložka vypadá moc dobře. :)

    OdpovědětSmazat
  3. Už bych tu sérii měla dočíst... taková krásná záložka ♥ .. Dost obdivuju že takové drobnosti v tvém podání vypadají tak dobře.

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87