MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

15 června, 2019

Bramboračka s houbami

sobota, června 15, 2019 2 komentáře
Zase jedno klasické jídlo, které určitě znáte. Takže žádná novinka, ale i tak to sem dám. Snad nikoho neurazím, že přidávám taková obyčejná jídla :-D Ale bramboračku mám ráda, protože se do ní může dát téměř cokoli a jde o jednoduchou, rychlou a hutnou polévku.

Bramboračka s houbami

Postup: Osmažit zásmašku, zalít vodou. Přidat brambory, mrkev, květák, houby, pórek, česnek a další zeleninu, kterou máte rádi. Ochutíte solí, pepřem, majoránkou.

sledovat mě také můžete na instagramu díky #lucylilliannevari a #lucylilliannepece
nebo vše pohromadě #lucylilliannevkuchyni


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne