MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

30 dubna, 2019

Stejně jako v dubnu jsem si zvolila dvě knihy z jedné série, protože bych jejich dočtením chtěla uzavřít celou 'kapitolu'. Mám ráda ten pocit, když nějakou sérii ukončím a vím, že už nemusím čekat na další díly :-)

Květen

Splněno  Název knihyAutorPočet stran
Deset tisíc nebí nad tebou
Claudia Gray327
Milion světů s tebou 400Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

8 komentářů:

 1. Týjo, musím říct, že to má fakt hezký obálky. Jakože vůbec netuším o čem to je a asi raději nebudu číst ani anotaci - abych to náhodou pak nechtěla nutně číst - ale obálkou to zaujme hned. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ja nejdriv myslela, ze to je nejaka ya romantarna, ale ono je to scifi :-D

   Smazat
 2. Skvělé plány! :) Tuto sérii jsem si taky chtěla přečíst :o

  OdpovědětSmazat
 3. Ten pocit je opravdu nejlepší, když zavřeš poslední knihu a víš, že to máš komplet přečtené. :) Držím ti palce, aby se ti tvé plány splnily. :)

  OdpovědětSmazat
 4. Tady do těch knih jsem se zamilovala díky obálkám, ale blíže jsem je raději nezkoumala :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I po obsahové stránce se mi líbí. Ale s určitostí to budu vědět po dočtení celé série :-)

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87