MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

12 listopadu, 2018

Jak jsem slíbila, dnes dojde k losování výherce knižního balíčku. Před chvílí jsem dorazila domů, tak se na to konečně můžu vrhnout. Zúčastnilo se krásných dvacet dva lidí a všem tímto moc děkuji :-)

Seznam soutěžících, pořadí dle datumu komentáře:
 1. Betty
 2. Tyrkysová knihovnička
 3. Marcela Pudichová
 4. Monika Blažková
 5. Veronika Langrova
 6. Lory Humble
 7. Vendi
 8. Tvořilka
 9. Stana Halašková
 10. Pinky v Knihách
 11. C.ind.ere.lla
 12. Ada W.
 13. Unknown (pavel...@seznam.cz)
 14. Kate
 15. Unknown (andrea...@seznam.cz)
 16. Sabina Meissnerová
 17. Adelle R.
 18. Alabell
 19. Tereza Chytílková
 20. Unknown (emal...@seznam.cz)
 21. SáraD.
 22. Miška
Vítězce gratuluji, posílám email a čekám na odpověď... A vy ostatní, další soutěž vyhlížejte po novém roce ;-)

soutěžní balíček

Kniha Půlnoční palác, plátěná taška, záložka a placka od Dragell (já už doma mám :-)), tři pohlednice Písečníci, samolepka Megaknihy, podepsaná lepicí kartička od Daryndy Jones, tři záložky, dvě mnou vyrobené záložky...Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne