MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

11 října, 2018

Rick je prostě můj oblíbenec a dosud jsem si nenechala ujít jedinou jeho knihu u nás vydanou... A v případě Magnuse jsem jen ráda, protože jde o povedenou sérii, která je skvěle napsaná a navíc na mě nepůsobí tak, s prominutím, dětsky jako třeba Percy nebo egyptská trilogie... :-)

Recenze - Prastarý meč | Thorovo kladivo | Loď mrtvých
 

Magnus Chase a bohové Asgardu

 • Prastarý meč
 • Thorovo kladivo
 • Loď mrtvých  

Doplňující knihy

 •  Příběhy z devíti světů

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

 1. Mám ráda všechny knihy od Ricka Riordana, ale Magnus momentálně vede na plné čáře. Je to úžasná série! :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. taky si myslim, Percy byl prvni, ktery me k tomu dostal...

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87