MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

24 října, 2018

Filmy, které se chystají do kin zaujaly mě buď svým obsahem, hereckým obsazením nebo dalšími detaily... A co vy, máte nějaký další tip?


Bohemian Rhapsody
Film o skupině Queen a jeho hlavním představiteli. Po pravdě mi tam tak úplně nesedí ten herec, který Freddieho ztvárňuje, ale to neznamená, že nechám odradit...

Louskáček a čtyři říše
O této pohádce všochni hrozně mluví a básní, takže si ho dávám taky na seznam a určitě ho vyzkouším...

Dívka v pavoučí síti
Další filmové ztvárnění knižní série Milenium. Sice nechápu, proč přeskakují díly, když nejsou dokončené ty předchozí. Navíc je tam i jiná hlavní představitelka. Knihy jsem zatím nečetla, takže nevím, jestli to má být někdo jiný nebo ne.

Grinch
O této postavičce, která je svázaná s americkými vánocemi vím jen pár věcí a není toho zrovna moc. A vzhledem k tomu, že jde o animák, nemusím snad říkat, že to rozhodně vyzkouším.

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
Další snímek, o kterém každý píše. Mě popravdě první díl moc nezaujal. Nelíbilo se mi, že je to celé v úplně jiném duchu. Harry Potter je pro mě srdcovka a mám ho prostě vžitý v britském stylu. A Fantastická zvířata jsou úplně jiná. Alespoň pro mě.

Creed II
Box, ring, staří akční herci jako Silvester Stallone a Dolph Lundgren versus nové tváře. No uvidíme. Rozhodně to není nějaká moje priorita, ale když zbude čas, nemuselo by to být nejhorší.

Útok z hlubin
Máte hrůzu z uzavřených prostor? Tohle vypadá na další film, ve kterém se bojuje pod mořskou hladinou. Navíc poznávám i některé herce. Další lákadlo na seznamu.

Vdovy
V tomto případě to sice není tematicky úplně zajímavé, ale zase obsah slibuje silné ženské hrdinky.


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne