MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

12 července, 2018

Vždycky, když mě nadchne nějaký film či seriál, zaujme mě nějaký herecký představitel, sjíždím pak jeho/její filmografii a koukám, v jakém dalším projektu bych je mohla vidět. Díky tomu občas narazím opravdu na něco zajímavého. Teď naposledy po zkouknutí seriálu Stranger Things, mě napadlo kouknout na hlavní představitelku Eleven. Millie je teprve čtrnáct a tak má kariéru před sebou, moc jsem toho tedy neobjevila. Ale zaujalo mě její obsazení ve videoklipech. Tak vám tu hodím dva, kde se objevila. V prvním se jen mihne jako holka se dvěma drdoly. V druhém je už téměř po celou dobu videa :-) Mimo jiné tam můžete vidět třeba Gal Gadot, představitelku Wonder Woman...

Maroon 5 - Girls Like You ft. Cardi B

Sigma - Find Me ft. Birdy


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87